EGZAMIN NA PATENT I OBOWIĄZKOWE SZKOLENIA DO EGZAMINU‼

Centrum Szkoleniowe REKRUT

EGZAMIN NA PATENT I OBOWIĄZKOWE SZKOLENIA DO EGZAMINU‼

pistolet i pocisk

Czy marzysz o posiadaniu własnej broni sportowej lub kolekcjonerskiej? Już teraz masz okazję zdobyć patent strzelecki, który otworzy przed Tobą drzwi do fascynującego świata strzelectwa!

W dniu 26 sierpnia 2023 odbędzie się egzamin na patent, który jest kluczem do Twojego strzeleckiego sukcesu. Ale zanim wyruszysz na podbój strzelnicy, musisz przejść przez niezbędne szkolenia. Nie ma jednak powodu do obaw – przygotowaliśmy dla Ciebie naprawdę strzałowe propozycje!

Aby wziąć udział w egzaminie, należy spełnić kilka formalności. Przesyłając zgłoszenie na adres strzelectwo.klub@wp.pl, prosimy o podanie swojego imienia/imion, nazwiska, daty i miejsca urodzenia, numeru PESEL, numeru telefonu, adresu zamieszkania oraz adresu do korespondencji. I nie zapomnij dołączyć dwóch ślicznych fotografii w formacie jpg o rozmiarze 3,5×4,5 – przecież musimy wiedzieć, jak dobrze prezentujesz się na zdjęciach! Wszystkie dodatkowe informacje i materiały otrzymasz od nas w e-mailu zwrotnym. Aby stać się dumny posiadaczem patentu strzeleckiego, musisz wyłożyć 1000 złotych – to nasza mała inwestycja w Twoją strzelecką przyszłość.

Oczywiście, nie możemy Cię puścić na strzelnicę z przypadku! Zgodnie z regulaminem PZSS, musisz wziąć udział w obowiązkowym dwudniowym szkoleniu. Ale nie martw się, to nie będzie nudny maraton teorii – nasze kursy są prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Masz do wyboru dwa terminy szkoleń, aby dopasować je do swojego kalendarza życiowego:

  1. Szkolenie odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2023 roku.
  2. Alternatywnie, możesz uczestniczyć w szkoleniu w dniach 15-16 lipca 2023 roku.

Te szkolenia to istne strzeleckie misterium, które połączy teorię i praktykę. Otrzymasz solidną dawkę wiedzy teoretycznej, ale nie przewiduj żadnych drzemek. Czeka Cię prawdziwe strzelanie! Pistolety, karabiny, strzelby – opanujesz wszystkie te rodzaje broni! A po wyczerpującym wysiłku, dostaniesz zasłużony obiad, bo to coś, czego potrzebujesz, by zachować siły na dalsze strzeleckie przygody.

Aby zapisać się na to wyjątkowe szkolenie, wystarczy wysłać SMS na numer telefonu 796305847 do 1 czerwca 2023 roku. W treści wiadomości podaj swoje imię, nazwisko i preferowany termin szkolenia. Nie zwlekaj, miejsca są limitowane!

Jeśli chodzi o płatności, nie jesteśmy tak straszni jak broń, ale musimy zadbać o formalności. Opłatę w wysokości 1340 złotych prosimy dokonać na konto o numerze 62 1160 2202 0000 0003 7403 5180. Twoje pieniądze to inwestycja w Twoje strzeleckie umiejętności, a także w nasze możliwości organizacyjne.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować z nami. Kasia jest tu, aby Ci pomóc i odpowiedzieć na wszystkie Twoje wątpliwości. Daj jej znać pod numerem telefonu 796305847 – to nie tylko strzelecka infolinia, to prawdziwa pomoc w potrzebie!

Czas zacząć swoją przygodę ze strzelectwem. Dołącz do nas i daj się porwać tej wyjątkowej atmosferze. Twój strzelecki patent czeka na Ciebie! 🔫💥

Udostępnij

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.