Szkolenie strzeleckie studentów prawa. Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu w akcji!

Centrum Szkoleniowe REKRUT

Szkolenie strzeleckie studentów prawa. Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu w akcji!

Rekrut stawia na młodzież. Studia to nie tylko wykłady

W dniach 28,31 marca 2023 roku odbyło się szkolenie strzeleckie adeptów II i III roku, kierunku Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Studenci Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu, pod czujnym okiem naszych instruktorów realizowali zaplanowany program treningu strzeleckiego. Młodzi patrioci, wybrali kierunek, który poza bystrością umysłu wymaga od nich stalowych nerwów oraz sprawności fizycznej.

Szkolenie zrealizowane zostało w dwóch modułach.

Pierwszy moduł obejmował zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne. Studenci uczyli się, jak zbudowana jest broń oraz jak działa.

Następnie przeszli do zadań praktycznych, podczas których mogli wprowadzić wiedzę teoretyczną w życie. Pod bacznym okiem naszych instruktorów, bezpiecznie ładowali i rozładowywali broń palną. Ponadto nabyli umiejętności z zakresu rozłożenia, wyczyszczenia i złożenia jednostki, z którą pracowali.

Szkolenie strzeleckie to przede wszystkim bezpieczna praktyka.

W drugim module przyszła kolej na praktykę na strzelnicy. To moment, w którym instruktorzy Rekruta, muszą być szczególnie skoncentrowani. Wszystko jednak odbyło się bez zastrzeżeń. Studenci oraz nasz zespół zakończył zajęcia z uśmiechem na twarzy.

Adepci Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu, nabyli umiejętności z obsługi broni palnej krótkiej, broni maszynowej oraz broni gładko lufowej.

Studenci Bezpieczeństwa Wewnętrznego poza solidną dawką wiedzy, umiejętności oraz dyscypliny, spędzili czas pożytecznie i w zadowoleniu. Na zakończenie wszyscy otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu strzeleckim.

Udostępnij

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.