Kolejna edycja szkolenia strzeleckiego dla studentów Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu: Doskonalenie umiejętności i bezpieczne strzelanie

Kolejna edycja szkolenia strzeleckiego dla studentów Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu: Doskonalenie umiejętności i bezpieczne strzelanie

kolaż zdjęć ze strzelnicy podczas zajęć studentów

Doskonalenie umiejętności strzeleckich dla studentów Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu

W dniach 1 i 2 czerwca 2023 r. odbyła się kolejna już edycja szkolenia strzeleckiego dla studentów Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu. Szkolenie, podzielone na dwa moduły, skupiało się na teorii oraz praktycznych zajęciach na strzelnicy, zapewniając studentom pełne spektrum wiedzy z zakresu obsługi broni i strzelectwa.

Pierwszy moduł: Zagadnienia teoretyczne i aspekty prawne

Pierwszy moduł, który odbył się 1 czerwca 2023 r., skupiał się na zagadnieniach teoretycznych. Studenci mieli okazję nauczyć się składania i rozkładania broni, zapoznać się z jej obsługą na sucho oraz zgłębić aspekty prawne związane z posiadaniem i używaniem broni palnej. Instruktorzy, z ogromnym zaangażowaniem, przekazywali swoją wiedzę, tłumacząc każdy szczegół i odpowiadając na pytania studentów. W atmosferze skupienia i zaangażowania, uczestnicy szkolenia zdobywali solidne podstawy teoretyczne, które stanowiły fundament ich dalszej edukacji strzeleckiej.

Drugi moduł: Zajęcia praktyczne na strzelnicy

Następnego dnia, 2 czerwca 2023 r., nadszedł czas na drugi moduł — zajęcia praktyczne na strzelnicy. Studenci mieli okazję przenieść swoją wiedzę teoretyczną na praktykę, ucząc się strzelać z różnych rodzajów broni. Instruktorzy, jak zawsze, czuwali nad bezpieczeństwem i zapewniali indywidualne wsparcie każdemu studentowi. W miarę jak strzały oddawane były na tarcze, uczestnicy szkolenia mogli doświadczyć wzrostu swoich umiejętności strzeleckich. Każdy celny strzał był powodem do dumy i uśmiechu na twarzy.

Czujne oko instruktorów Rekruta: Zapewnienie bezpieczeństwa podczas szkolenia

Zakończenie szkolenia, jak zawsze, przebiegło bez żadnych incydentów. Studenci, z uśmiechem na twarzach, opuścili strzelnicę, dobrze przeszkoleni i żądni dalszego rozwoju w dziedzinie obsługi broni i strzelectwa.

Z dumą i uśmiechem: Zakończenie szkolenia strzeleckiego dla studentów prawa we Wrocławiu

Szkolenie strzeleckie dla studentów prawa we Wrocławiu zakończyło się jak zawsze bez wydarzeń i jak zawsze wszyscy opuścili strzelnicę z uśmiechem, dobrze przeszkoleni i żądni dalszej edukacji w zakresie obsługi broni i strzelectwa.

Zobacz też relację z poprzedniego szkolenia studentów WSP we Wrocławiu

Zobacz jak studenci WSP we Wrocławiu, poradzili sobie w sytuacji kryzysowej, podczas symulowanego ataku terrorystycznego w gmachu uczelni

Udostępnij

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.